Aktualitet

Përplasen avionët, kaos në aeroport…


               Publikuar në : 13:21 - 14/05/18 |
mapo.al

Dy avionë janë përplasur në aeroportin “Ataturk” në Stamboll ditën e diel.


Aksidenti ndodhi teksa njëri prej avionëve ishte i ndaluar në aeroport, ndërsa tjetri po parkonte.

Avionët u përplasën në pjesën e pasme të tyre, ndërsa pasagjerët kanë rrëfyer tmerrin e përjetuar.

“Nuk kishim më shumë se një minutë të ndaluar kur dëgjuam një zhurmë, që krijojë përshtypjen e shpërthimit të një bombe. Unë isha në pjesën e fundit të avionit dhe mendova se ishte fundi i jetës sime”, tregon një pasagjere.

<
>
u5-4 u6-3 u7-3 avioni-4 u1-5 u2-6 u3-3 u4-4


Etiketa: , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas