Kronika

Përplasen 4 automjete në rrugën e Rinasit


               Publikuar në : 11:18 - 05/09/18 |
mapo.al

Një aksident ku janë përfshirë katër automjete ka ndodhur rreth orës 10:30 të paradites së sotme, tek kryqëzimi i fshatit Laknas me rrugën e “Rinasit”.


Policia bën të ditur se si pasojë e aksidentit kanë mbetur dy persona, të cilët aktualisht ndodhen në spital për ndihmë mjekësore dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Shkaqet e aksidentit janë të paqarta, ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas