Kronika

Përplasen 3 makina në aksin Kavajë-Durrës, tre të plagosur
               Publikuar në : 21:39 - 03/09/18 |
mapo.al

Tre automjete janë përplasur midis tyre në aksion nacional Kavajë-Durrës, duke lënë pa tre shtetas të plagosur.


Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:20 minuta të mbrëmjes së sotme. Policia sqaron se tre të plagosurit udhëtonin në njërin prej mjeteve dhe aktualisht ndodhen në spital për ndihmë mjekësore dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Po kryhen veprimet e mëtejshme hetimore dhe procedurale për zbardhjen e shkakut dhe rrethanave të përplasjes së mjeteve.


Etiketa: , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas