Kryesore

Përleshje me thika e hanxhar në mes të qytetit, banorët filmojnë nga ballkonet


               Publikuar në : 21:37 - 12/04/18 |
mapo.al

Një video është bërë hit në internet teksa shihen dy meshkuj duke kërcënuar njëri-tjetrin me thika dhe hanxhar në mes të rrugës.


Ngjarja ka ndodhur në Barcelonë të Spanjës, ndërsa banorët filmuan nga ballkonet incidentin e tmerrshëm që ndodhur brenda qarkut të Raval, i njohur për bandat e drogës dhe prostitucionit.

Për fat, e gjithë ngjarje nuk përfundoi në tragjedi, por vetëm me një të plagosur dhe tjetri në pranga.

Megjithatë, edhe i plagosuri ndodhet nën arrest në spital.

Banorët publikuan videon në mediat sociale, me synim për të ndërgjegjësuar për ndalimin e trafikimit të drogës.

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas