Politika

‘Përgojojnë njerëz e hedhin në eter shifra shumëmilionëshe’, Endri Fuga reagon pas akuzave të opozitës

Endri Fuga, Drejtori i Komunikimit në Kryeministri, ka reaguar pas akuzave në drejtim të shefit të qeverisë Edi Rama, nga ana e Partisë Demokratike si për audio-përgjimin ashtu edhe për tenderat.

“Dje njeri, sot tjetri. Përgojojnë njerëz e hedhin në eter shifra shumëmilionëshe, duke e bërë të kotë që t’u përgjigjesh për çdo budallallëk.KM dhe qeveria janë të vendosur të çojnë përpara reformat dhe të fokusojnë të gjithë vëmendjen tek njerëzit e tek puna në shërbim të tyre”,- shkruan Fuga.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas