Politika

‘Përgojojnë njerëz e hedhin në eter shifra shumëmilionëshe’, Endri Fuga reagon pas akuzave të opozitës
               Publikuar në : 14:05 - 29/08/18 |
mapo.al

Endri Fuga, Drejtori i Komunikimit në Kryeministri, ka reaguar pas akuzave në drejtim të shefit të qeverisë Edi Rama, nga ana e Partisë Demokratike si për audio-përgjimin ashtu edhe për tenderat.


“Dje njeri, sot tjetri. Përgojojnë njerëz e hedhin në eter shifra shumëmilionëshe, duke e bërë të kotë që t’u përgjigjesh për çdo budallallëk.

KM dhe qeveria janë të vendosur të çojnë përpara reformat dhe të fokusojnë të gjithë vëmendjen tek njerëzit e tek puna në shërbim të tyre”,- shkruan Fuga.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas