Kronika

Përgjaket Gjirokastra, dy të plagosur me armë zjarri para Drejtorisë së Policisë


               Publikuar në : 21:07 - 06/06/18 |
mapo.al

Të shtëna me armë zjarri janë regjistuar mbrëmjen e sotme para Drejtorisë së Policisë në qytetin e Gjirokastrës. Raportohet se dy persona kanë mbetur të plagosur.


Mësohet se dy personat e plagosur, nga Lazarati, kanë qenë bashkë në një pikë bastesh pranë Drejtorisë së Policisë.

Dy lazaratasit fillimisht janë konfliktuar me njëri-tjetrin, por më pas kanë përdorur armë zjarri.

Nuk dihet ende shkaku i konfliktit mes tyre, ndërkohë që policia e mbërritur në vendngjarje po punon për zbardhjen e plotë të motiveve dhe rrethanave të ngjarjes.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas