Kryesore

Përgatitjet të kuruara në detaj… brenda dasmës përrallore të Sarës dhe Ledionit






               Publikuar në : 12:51 - 12/08/18 |
mapo.al

Mbrëmjen e djeshme Ledion Liço dhe Sara Hoxha i dhanë fund beqarisë.


Në një ceremoni tejet private në Komo të Italisë, dyshja e njohur janë betuar për dashurinë dhe kanë celebruar lidhjen e tyre në martesë.

E gjithë vëmednja mediatike ka qenë e fokusuar në dasmën e tyre edhe pse qoftë çifti qoftë të pranishmit në dasmë janë treguar tejet të kujdesshëm dhe diskret.

“Blitz.al” ka siguruar foto të ambjentit ku është zhvilluar dasma. Në një kohë që celebrimi në breg të liqenit ku dukshëm binte në sy ngjyra e bardhë, brenda festës së madhe aty ku festuan të gjithëë çifti kishte zgjedhur që dritat dhe lulet shumëmgjyrëshe të ishin kryefjala e çdo gjëje.

Siç edhe shihet në fotot e siguruara nga Blitz.al të pranishëm kanë qenë miqtë e bashkëpunëtorët më të afërt të Ledionit dhe Sarës, Eno Popi, Xhemi Shehu, Altin Basha, Alban Skënderaj, Miriam Cani, Emral Mamaqi Amarda Toska e shumë të tjerë.

Ndiqni në vijim fotot.


Etiketa: , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas