Aktualitet

Përfundojnë punimet tek ‘mbikalimi i Shkozetit’, autostrada Tiranë-Durrës e lirë për qarkullim


               Publikuar në : 17:37 - 27/06/18 |
mapo.al

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar se ka përfunduar ndërhyrja në segmentin Mbikalimi i Shkozetit-Sukth.


Prej orës 16:00 të ditës së sotme, aksi Tiranë-Durrës dhe anasjelltas është i hapur për të gjithë qarkullimin e mjeteve.

Po ashtu ARRSH  njofton se ditën e nesërme, rreth orës 05:30 të mëngjesit do të vazhdojë puna me ndërhyrjen në segmentin Sukth-Maminas.

Bëhet me dije se do të devijohet trafiku në rrugën dytësore. Në varësi të kushteve atmosferike, parashikohet që ky segement të përfundojë në mesnatën e nesërme, njofton ARRSH.

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas