ShowBiz

Për Kim Kardashian vera vjen më shpejt, shfaqet atraktive në bikini


               Publikuar në : 19:19 - 09/04/18 |
mapo.al

Kim Kardashian është femra më e komentuar në botë. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat llogaritë miliona ndjekës


Së fundi, ajo ka postuar disa imazhe në të cilat shfaqet tejet joshëse teksa pozonte pranë pasqyrës. Kim tregoi linjat në bikini ngjyrë portokalli, ndërsa si çdo herë shfaqet në top-formë, për çka edhe komentohet vazhdimisht.

Kujtojmë që Kim është e martuar me reperin Kanye West dhe janë prindër të tre fëmijëve North, Saint dhe Chicago.

<
>
Kim Kardashian pictured on the beach in Miami. Kim took an afternoon stroll with a friend and stopped to throw a football around.

Pictured: Kim Kardashian. Ref: SPL101792 200509 EXCLUSIVE
Picture by: SDFL / Prahl / Splash News

Splash News and Pictures
Los Angeles: 310-821-2666
New York: 212-619-2666
London: 870-934-2666
[email protected]

images (2) c7cd62b1bf298b193be0440cf97f7c94 ubmWSJQsEjo_GcTDQO_Cbjl72eJkfbmt4t8yenImKBVvK0kTmF0xjctABnaLJIm9 EXCLUSIVE: Kim Kardashian in bikini pictured on the beach in Miami a989dc467b6269503fde7f8cc926a154bff4de88.png_facebook images (1) Kim-Kardashian-wore-black-bikini images kourtney-kardashian-12a17f0c-5a04-4ac4-a050-b66aab35ba9f maxresdefault kim-kardashian-kourtney-kardashian-a061f340-4854-40bd-add3-3ae5db79be91 Kim-Kardashian-in-Bikini-2017--09 Kim Kardashian rocking a Dior 2-piece Bikini walks on the beach enjoying her all girls Mexico Vacation at Casa Aramara in Puna Mita auto_30118940_10211585263416594_1765348243_n1523292928 auto_30422071_10211585263456595_1046609035_n1523292928


Etiketa: , , , , , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas