ShowBiz

Pasi nxorri gazetaret topless, Zjarr TV eksperimenton me djem të zhveshur


               Publikuar në : 12:22 - 12/06/18 |
mapo.al

Edicionet e lajmeve në “Zjarr tv”, kanë marrë vëmendje të jashtëzakonshme edhe ndërkombëtarisht.


Me vetëm një xhaketë dhe topless, prezantueset kanë arritur të fitojnë famë me këtë mënyrë prezantimi për të cilën kanë shkruar edhe mediat e huaja.

Këtë herë “Zjarr tv”, ka nxjerr një prezantues mashkull topless dhe djaloshi teksa jep lajmet,  ka të veshur vetëm një xhaketë kostumi e asgjë tjetër. Pajmet e  “Zjarr tv” kanë pushtuar për të disatën herë rrjetin.

 


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas