Arkiva, ShowBiz

Pasi dogji rrjetin, Oriola çudit me veprimin e fundit…

Madje, mësuam se postimi kishte marrë vëmendje ndërkombëtare, pasi foton e saj e kishte pëlqyer edhe vëllai dhe kushëriri i Rihanna-ës. Këtë e konfirmoi vetë Oriola në një bisedë me komentuesit.


Por, për arsye që nuk dihen, pjesëtarja më e re e grupit ‘OTR’, ditën e sotme e ka fshirë foton nga ‘Instagrami’, duke i lënë fansat me pikëpyetje.

Krahas fotos ajo kishte shkruar një varg nga këngët e vjetra të Noizyt, mirëpo ky i fundit, si rrallëherë, nuk e kishte pëlqyer postimin e Oriolës.

<
>
oriolaW images oriolamarashi_29092830_204986756765285_1761438028791808000_n 77306-640-0-5a6b991a88df0 480full-oriola-marashi oriola-1 ori-3
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas