Arkiva

Pasi dogji rrjetin, Oriola çudit me veprimin e fundit…


               Publikuar në : 16:40 - 29/03/18 |
mapo.al

Madje, mësuam se postimi kishte marrë vëmendje ndërkombëtare, pasi foton e saj e kishte pëlqyer edhe vëllai dhe kushëriri i Rihanna-ës. Këtë e konfirmoi vetë Oriola në një bisedë me komentuesit.


Por, për arsye që nuk dihen, pjesëtarja më e re e grupit ‘OTR’, ditën e sotme e ka fshirë foton nga ‘Instagrami’, duke i lënë fansat me pikëpyetje.

Krahas fotos ajo kishte shkruar një varg nga këngët e vjetra të Noizyt, mirëpo ky i fundit, si rrallëherë, nuk e kishte pëlqyer postimin e Oriolës.

<
>
oriolaW images oriolamarashi_29092830_204986756765285_1761438028791808000_n 77306-640-0-5a6b991a88df0 480full-oriola-marashi oriola-1 ori-3


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas