KMR

“Pashkë” të çmendura për britanikët… fotot e degjenerimit bëjnë xhirron e rrjetit


               Publikuar në : 19:44 - 02/04/18 |
mapo.al

Britanikët i kanë shfrytëzuar në maksimum ditët e pushimit për Pashkën katolike, e festat duket sikur nuk kanë pasur fund, duke filluar që të enjten deri në orët e para të mëngjesit të së hënës.


Por nën efektin e alkoolit, apo edhe lëndëve të tjera narkotike të ndaluara, në 4 ditët e “festës” ata e kanë tepruar në rrugët e qyteteve, duke kaluar përtej rrjedhës normale, e jo pak herë në konflikte fizike.

Ky nuk është i vetmi rast, pasi gjithmonë festimet e të rinjve britanikë degjenerojnë në kaos si pasoje kryesisht e alkoolit.

Por ashtu si edhe në rastet e tjera, fotot kanë bërë xhiron e rrjetit dhe mediave.

<
>
1-4 2-3 3-3 4-3 5-2 6-1 7-1 8-1 9-2 10-2 11-2 13-2 14-1 15-2 16-2 125 dhunaa


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas