ShowBiz

Pas videoklipit me skena të forta Enca dhe spanjolli seksi në një telenovelë


               Publikuar në : 17:13 - 03/04/18 |
mapo.al

Enca Haxhia dhe modeli spanjoll Pierluigi Fracassi e dogjën rrjetin me skenat provokuese në klipin ‘Dua’.


Menjëherë pas publikimit të këngës reagimet ishin të shumta dhe puthjet pasionante ishin pjesa më e lakuar në media.

Enca ka ndarë një foto krah modelit dhe mbishkruan: ‘Telenovelë turke’.

Në fakt klipi tregonte një histori telenovelash, që haset shpesh në shoqëri, ku një vajzë lakmon burrin e martuar.

<
>
images encaa auto_Enca1497624367-640x300 21576706_170439416846597_2175766325471739904_n-480x470 encaW enca-650x358 enca-10 enca21 auto_enca-11469548487 maxresdefault auto_enca_dhe_modeli_spanjoll1522766762


Etiketa: , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas