ShowBiz

Pas videoklipit me skena të forta Enca dhe spanjolli seksi në një telenovelë

Enca Haxhia dhe modeli spanjoll Pierluigi Fracassi e dogjën rrjetin me skenat provokuese në klipin ‘Dua’.

Menjëherë pas publikimit të këngës reagimet ishin të shumta dhe puthjet pasionante ishin pjesa më e lakuar në media.Enca ka ndarë një foto krah modelit dhe mbishkruan: ‘Telenovelë turke’.

Në fakt klipi tregonte një histori telenovelash, që haset shpesh në shoqëri, ku një vajzë lakmon burrin e martuar.

<
>
images encaa auto_Enca1497624367-640x300 21576706_170439416846597_2175766325471739904_n-480x470 encaW enca-650x358 enca-10 enca21 auto_enca-11469548487 maxresdefault auto_enca_dhe_modeli_spanjoll1522766762
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas