ShowBizz

Pas vdekjes së Halimes Ertogrul martohet sërish! Ja kush është gruaja e re

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:08 - 13/05/18 |
mapo.al

Seriali turk ‘Ertugrul’, është bërë më i ndjekuri jo vetëm në Turqi, por edhe në vendin tonë, duke thyer rekord shikueshmërie.


Pas vdekjes së Halime, bashkëshortes së Ertugrul, gjatë lindjes së djalit të tyre të tretë, në serinë e ardhshme Ertugrul do të gjejë një partnere tjetër. Atij i duhet të marrë një vendim për vogëlushin e porsalindur, Osman, i cili ka nevojë për dikë që të kujdeset për të dhe ta ushqejë.


Kështu, Ertugrul gjen një grua të re që ta ushqejë të birin e tij me qumësht gjiri. Më vonë, ajo bëhet edhe bashkëshortja e Ertugrulit, mirëpo në seritë në vazhdim do të zbulohet qëllimi i vërtetë i ardhjes së saj.


 Etiketa: , , , , , , ,

Pas