Humor, Kryesore

Pas statujës së Ronaldos, kjo e Mo Salah po thyen rrjetin

Pas statujës së Kristiano Ronaldos, e cila bëri xhiron e rrjetit dhe shkaktoi debat dhe të qeshura, ja ku vjen edhe skulptura e Mo Salah.

Egjiptiani është një nga personat më të adhuruar në vendin e tij.Punimi është prezantuar në një forum botëror për rininë.

Megjithatë shumë njerëz thonë se ai nuk ngjan si Mo Salah.

Disa madje thonë se ai ngjan me Marvin, hajdutin e filmit “I vetëm në shtëpi”

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas