ShowBiz

Pas puthi Feron, Roza Lati shkëmben puthje të nxehta në lokal me…
               Publikuar në : 12:33 - 25/05/18 |
mapo.al

Roza Lati njihet për natyrën e saj pa komplekse dhe e dëshmoi fare mirë kur puthi në emisionin e saj reperin e ri, Fero, megjithëse ishte e gjitha për show.
Aludimet e fansave e “lidhën” Rozën me Feron, por moderatorja nuk ngurroi të deklaronte se kishte muaj që bënte dashuri me një tjetër djalë, të cilin nuk e ka bërë publik.


Por, si për të shuar zërat edhe më shumë, mbrëmë Roza ka postuar një video në Instastory ku shkëmben puthje në buzë me të dashurin e saj, megjithëse është kujdesur mirë që t’ia mbulojë fytyrën.

Krah videos ku puth të dashurin Roza Lati shkruan:

Fuck what they say/ Nuk më plas se çfarë thonë.”
Nuk duket si Fero ky apo jo…?!

 


Etiketa: , , , , , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas