ShowBiz

Pas publikimit të faturës së paguar nga produksioni, Almeda Abazi merr vendimin drastik
               Publikuar në : 16:36 - 13/06/18 |
mapo.al

Pas përfundimit të “Dancing with the stars”, Almeda Abazi ka qenë këto ditë në qendër të vëmendjes së mediave pas statusit të saj në Instastory ku shpërtheu kundër produksionit për faktin se kur kishte bërë check-out nga hoteli, ajo dhe Tolgahani ishin detyruar të pagonin shpenzimet ekstra.


 


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas