ShowBiz

Pas ndarjes nga vajza e Jozefina Topallit, Luiz Ejlli në hall për të gjetur një femër të sinqertë

               Publikuar në : 11:59 - 21/07/18 |
mapo.al

Luiz Ejlli ka qenë shumë i komentuar në mediat shqiptare fillimisht për lidhjen me Megi Topallin, vajzën e Jozefina Topallit, dhe më pas për ndarjen e tyre.


Por ndonëse është përpjekur të mbajë larg medias jetën e tij private, reagimet e tij në rrjetet sociale nuk kanë kaluar pa u komentuar.

Së fundmi, Luizi ka publikuar një status ku thotë se është e vështirë të gjesh sot një femër të sinqertë.

“Të gjesh një femër të sinqertë sot, është njëlloj sikur të gjesh wifi në Gjirokastër pa password”– ka shkruajtur ai.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas