ShowBiz

Pas ndarjes ndodh ajo që nuk pritej mes Morenës dhe miliarderit iranian…
               Publikuar në : 20:39 - 23/09/18 |
mapo.al

Lidhja e Morena Tarakut me miliarderin iranian Sasha Sobhani bëri shumë bujë në media. Kjo sepse se ata u ndanë brenda një periudhe shumë të shkurtër kohe pasi ishin lidhur.


Ndarja e tyre nuk shkoi fare mirë; ata e ofenduan njëri-tjetrin dhe më pas, Sasha erdhi në Shqipëri, ku u pa të ngacmonte këngëtare të tjera të njohura shqiptare.

Por postimi i fundit i Sashës në Instastory i ka habitur të gjithë ndjekësit e tij dhe jo vetëm.

Ai ka publikuar një foto të këmbëve të Morenës, duke kapur tatuazhin që ajo ka “besimi vret”.

Mesa duket dyshja janë kthyer bashkë, por Sasha e ka fshirë menjëherë këtë foto nga profili i tij.

Image

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas