ShowBiz

Pas kaq shumë kohësh, Albani dhe Miriami japin lajmin e lumtur për të gjithë


               Publikuar në : 13:50 - 06/09/18 |
mapo.al

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë një nga çiftet më të njohura dhe më të dashura nga publiku shqiptar, të cilët janë mjaft të komentuar në showbiz-in shqiptar.


 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on


Të dy këngëtarë mjaft të mirë, Albani dhe Miriami i kanë dhuruar tregut muzikor shqiptar një numër të madh hitesh dhe duket se ky numër do të shtohet akoma më shumë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on


Pas kanë mbaruar pushimet verore, duket se Albani dhe Miriami i janë futur punës për të sjellë projekte të reja. Vet këngëtarja ka publikuar një foto me Albanin në Instagram, ku ka shkruar se “Gjëra të bukura po vijnë”.

 

View this post on Instagram

 

Mirmengjes 🤗 #GjeraTeBukuraPoVijne ✨

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on


Kujtojmë se Albani solli këngën e famshme “Déjà vu” me Young Zerkën dhe “Drejt suksesit” me Noizyn, ndërsa Miriam 9 muaj më parë publikoi projektin e saj të fundit.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas