ShowBiz

Pas daljes në publik me të bijën, Khloe merr këtë vendim

               Publikuar në : 18:05 - 10/05/18 |
mapo.al

Tashmë ndodhet në Ohio dhe në bazë të atyre që kemi parë e kemi kuptuar se i është përkushtuar 100% vogëlushes së saj, True.


Së fundmi paparacët publikuan disa foto ku Khloe Kardashian ishte duke shëtitur në park me vajzën e saj të porsalindur dhe këto ishin pozat e para publike, pas stuhisë që shkaktoi bashkëshorti i saj Tristan.

Për shumë fansa Khloe duket në super formë, por ja që për vetë yllin e shoëbizz-it nuk qenka kështu.

Pas fotove të publikuara së fundmi Khloe u shpreh për fansat: “Kur e pashë veten në ato fotot e para të formave të mia pas shtatzënisë, nuk mund të besoja se sa e madhe dukesha nga çdo këndvështrim! Nuk mund të pres momentin që do të rikthehem përsëri dhe të kthej trupin tim aty ku ishte.”

 


Etiketa: , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas