Media

Pas Botërorit, ja ku është arratisur Hygerta Sako për pushime

Moderatorja e RTSH-së, Hygerta Sako, pas mbylljes së programit sportiv kushtuar Kupës së Botës, ka nisur pushimet.

Është vetë ish-misi që ka postuar disa foto nga bregdeti, ku duket në një formë mjaft të mirë dhe ku po kalon çaste relaksi pas një periudhe shumë intensive gjatë Kupës së Botës.<
>
hygerta2-470x468 hygerta3 hygerta4 Hygerta-470x564
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas