ShowBiz

Pas 10 vitesh martesë këngëtari shqiptar ndahet nga gruaja?!


               Publikuar në : 13:25 - 11/09/18 |
mapo.al

Këngëtari Meda është një emër mjaft i njohur në Shqipëri, Kosovë e diasporë. Veç muzikës së tij këngëtari është përfolur për marrëdhënien që ka me bashkëshorten e tij.


Ai dhe bashkëshortja dashurinë e tyre e kanë shfaqur gjithnjë në publik me gjestet apo deklaratat për njëri-tjetrin.

Por së fundmi ka qenë një foto e Medës në Instagram që ka trazuar rrjetin. Ai ka postuar një foto me bashkëshorten e sipër shkruhet: “Tradhtare fajtore s’meriton të flas por meriton përjetë t’mallkoj e në fund të vras”.

E përbri fotos shkruan: “Publikisht sot me datën 10 shtator 2018 ndahem nga gruaja ime”.

Por kjo deklaratë mund të themi se është e frikshme dhe profili i tij më pas është ç’aktivizuar.

Duket i dyshimtë fakti që çifti ti jap fund martesës 10 vjeçare në këtë mënyrë, kështu që ndjekësit e tij janë duke aluduar se profili i Medës mund të jetë hakeruar dhe ndarja nuk është e vërtetë.

Kujtojmë që ai dhe bashkëshortja e tij kanë katër fëmijë, ku më i vogli erdhi në jetë vetëm 4 muaj më parë.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas