Sport

Partneret e futbollistëve anglezë përgatiten për Botërorin


               Publikuar në : 17:58 - 16/05/18 |
mapo.al

Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate publikoi listën e futbollistëve të grumbulluar për Kupën e Botës.


Ai i paraqiti tifozëve me emër dhe mbiemër çdo lojtar që do të mundohet të fitojë Botërorin aq të dëshiruar për anglezët. Por, kush janë partneret që do të shoqërojnë në Rusi lojtarët e “Tre Luanëve”?

Debutuese në një kompeticion të tillë janë të dashurat e Pickford dhe Maguire: Megan Davison dhe Fern Hawkins.

Të tjerat i keni parë në kompeticione të mëparshme, por sidoqoftë hidhini një sy sërish në galerinë e mëposhtme.

 

<
>
wag1 wag2 wag3 wag4 wag5 wag6 wag7 wag8 wag9 wag11 wag12 wag13 wag14 wag15 wag16 wag17 wag18


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas