Sport

Partizani, barazim pa gola në Laç

Në ndeshjen e javës së katërt të Kategorisë Superiore Laçi dhe Partizani nuk shënuna asnjë gol.

Edhe pse mundësit ishin të shumta nga të dyja ekipet, rezultati mbeti i paprekur pas 90 minutave lojë.Me këtë pikë, Laçi dhe Partizani renditen në vendin e pestë dhe të katërt respektivisht, me 6 dhe 7 pikë.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas