Sport

Partizani, barazim pa gola në Laç
               Publikuar në : 18:21 - 16/09/18 |
mapo.al

Në ndeshjen e javës së katërt të Kategorisë Superiore Laçi dhe Partizani nuk shënuna asnjë gol.


Edhe pse mundësit ishin të shumta nga të dyja ekipet, rezultati mbeti i paprekur pas 90 minutave lojë.

Me këtë pikë, Laçi dhe Partizani renditen në vendin e pestë dhe të katërt respektivisht, me 6 dhe 7 pikë.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas