Kryesore

Parashikimi i motit: Vijon moti i kthjellët
               Publikuar në : 08:28 - 16/10/18 |
mapo.al

E martë, 16 tetor: moti do të vijojë i qëndrueshëm me kthjellime dhe vranësira të pakta.


Era do të jetë e lehtë me drejtim perëndimin me shpejtësi 7 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat pa ndryshime të ndjeshme.

Temperaturat min dhe max 
Zonat malore         8/21°C
Zonat e ulëta          10/28°C
Zonat bregdetare   16/28°C


Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas