Kryesore

Parashikimi i motit: Vazhdon rënia e lehtë e temperaturave


               Publikuar në : 08:11 - 16/08/18 |
mapo.al

Moti gjatë kësaj jave pritet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në zonat bregdetare.


Më të shpeshta vranësirat në zonat e ulëta dhe kryesisht në zonat malore, shoqëruar pasditeve me shira të herëpashershëm.

Nga e mërkura deri të premten, rrebeshe të shkurtra shiu priten edhe në zonat qendrore, njofton Meteoalb.

Temperaturat kanë pësuar një rënie me 2°C që nga mëngjesi i së martës dhe rënia do të vijojë e lehtë deri në fundjavë.


Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas