Kryesore, Sociale

Parashikimi i motit: Vazhdojnë temperaturat konstante

Dita e martë, 13 nëntor: moti do të mbetet i qëndrueshëm me prani të mjegullës në orët e para të ditës përgjatë luginave dhe shtim gradual të vranësirave në zonën Perëndimore.

Era do të jetë me drejtim veriperëndim me shpejtësi 6 m/sek në bregdet.Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të mbeten konstante.

Temperaturat min dhe max:
Zonat malore          2/17°C
Zonat e ulëta          4/22°C
Zonat bregdetare   12/22°C

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas