Kryesore

Parashikimi i motit: Vazhdojnë temperaturat konstante







               Publikuar në : 08:21 - 13/11/18 |
mapo.al

Dita e martë, 13 nëntor: moti do të mbetet i qëndrueshëm me prani të mjegullës në orët e para të ditës përgjatë luginave dhe shtim gradual të vranësirave në zonën Perëndimore.


Era do të jetë me drejtim veriperëndim me shpejtësi 6 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të mbeten konstante.

Temperaturat min dhe max:
Zonat malore          2/17°C
Zonat e ulëta          4/22°C
Zonat bregdetare   12/22°C


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas