Kryesore, Sociale

Parashikimi i motit: Vazhdojnë temperaturat e njëjta

Ditën e enjte, 15 nëntor- moti do të jetë me kthjellime dhe prani të mjegullës përgjatë luginave dhe në zonën bregdetare.

Era do të jetë me drejtim verilindje me shpejtësi 8-10 m/sek në bregdet.Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 1,0 deri në 1,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë pa ndryshime të ndjeshme.

Temperaturat min dhe max:
Zonat malore          2/16°C
Zonat e ulëta          2/21°C
Zonat bregdetare   8/20°C

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas