Kryesore

Parashikimi i motit: Vazhdojnë temperaturat e njëjta


               Publikuar në : 08:21 - 15/11/18 |
mapo.al

Ditën e enjte, 15 nëntor- moti do të jetë me kthjellime dhe prani të mjegullës përgjatë luginave dhe në zonën bregdetare.


Era do të jetë me drejtim verilindje me shpejtësi 8-10 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 1,0 deri në 1,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë pa ndryshime të ndjeshme.

Temperaturat min dhe max:
Zonat malore          2/16°C
Zonat e ulëta          2/21°C
Zonat bregdetare   8/20°C


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas