Kryesore

Parashikimi i motit: Vazhdojnë temperaturat e larta
               Publikuar në : 09:10 - 19/09/18 |
mapo.al

E mërkurë, 19 shtator, moti do të mbetet i qëndrueshëm me kthjellime dhe alternime vranësirash në zonat malore.


Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi  8m/sek në bregdet.

Valëzimi do të  jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max 
Zonat malore         13/29°C
Zonat e ulëta           14/32°C
Zonat bregdetare   18/33°C


Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas