Kryesore, Sociale

Parashikimi i motit: Vazhdojnë temperaturat e larta

E mërkurë, 19 shtator, moti do të mbetet i qëndrueshëm me kthjellime dhe alternime vranësirash në zonat malore.

Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi  8m/sek në bregdet.Valëzimi do të  jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max 
Zonat malore         13/29°C
Zonat e ulëta           14/32°C
Zonat bregdetare   18/33°C

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas