Kryesore, Sociale

Parashikimi i motit: Vazhdojnë të rriten temperaturat

Dita e enjte, datë 12 korrik moti do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore.


Era do të jetë e lehtë me drejtim veriperëndim me shpejtësi 7m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,3 deri në 0,50 metër në det të hapur.

Temperaturat do të vijojnë me rritje.

Temperaturat minimale dhe maksimale 
Zonat  malore           15/32°C
Zonat e  ulëta            19/33°C
Zonat  bregdetare    19/32°C

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas