Kryesore, Sociale

Parashikimi i motit: Vazhdojnë ditët me diell

Më 12 shtator vendi ynë do të mbetet me kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash në zonat malore në mesditë.


Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi  8 -15 m/sek me intensitet më të lartë në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 3-4 me lartësi vale 1,0 deri në 1,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë në rritje në mesditë.

Temperaturat minimale dhe maksimale

Zonat malore         13/29°C
Zonat e ulëta           15/32°C
Zonat bregdetare   18/31°C

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas