Kryesore

Parashikimi i motit: Ulen temperaturat, rikthehen reshjet


               Publikuar në : 08:10 - 03/09/18 |
mapo.al

Dita e hënë, 3 shtator: në vendin tonë gradualisht do të afrohen masa ajri të paqëndrueshme më të freskëta duke kushtëzuar mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira mesatare të shoqëruara me reshje shiu.


Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 7 -15 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të  jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rënie.

Temperaturat min dhe max 
Zonat malore         14/29°C
Zonat e ulëta           16/31°C
Zonat bregdetare    20/30°C


Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas