Kryesore

Parashikimi i motit: Temperaturat mbeten të pandryshueshme

11 shtator: Moti do të mbetet me kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash në zonat malore në mesditë.


Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8-15 m/sek me intensitet më të lartë në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 3-4  me lartësi vale 1,0 deri në 1,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë pa ndryshime të ndjeshme.

Temperaturat minimale dhe maksimale 
Zonat malore         13/29°C
Zonat e ulëta           15/32°C
Zonat bregdetare   18/31°C

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas