Kryesore

Parashikimi i motit sjell lajme të mira: Ditëve me shi po ju vjen fundi
               Publikuar në : 14:09 - 27/03/18 |
mapo.al

E marta do të vijojë me reshje e kthjellime gjatë gjithë ditës.


Sa i përket zonave malore do të kemi prezencë të reshjeve të dëborës, të cilat do të jenë më intensitet të ulët.

Por sinoptikanët e Shërbimit Meteorologjik Ushtarak japin lajmin e mirë, nga dita e mërkurë pritet përmirësim i motit.

Përveç kthjellimeve të herëpashershme dhe alternimeve të reve me diell nga dita e mërkurë do të kemi edhe një rritje graduale të temperaturave.


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas