Arkiva 2

Parashikimi i motit/ Si do të jetë koha sot, e dielë 24 qershor

Parashikimi i motit për sot dhe nesër, sipas meteorologëve është:


 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas