Arkiva 2

Parashikimi i motit/ Si do të jetë koha sot, e dielë 24 qershor


               Publikuar në : 07:40 - 24/06/18 |
mapo.al

Parashikimi i motit për sot dhe nesër, sipas meteorologëve është:


 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas