Kryesore

Parashikimi i motit: Rriten temperaturat
               Publikuar në : 08:51 - 15/09/18 |
mapo.al

E shtunë, 15 shtator. Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare deri të dendura ku në zonat malore do të ketë rreshje shiu të izoluara.


Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi  8 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat minimale dhe maksimale 
Zonat malore         12/28°C
Zonat e ulëta           14/32°C
Zonat bregdetare   17/30°C


Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas