Kryesore

Parashikimi i motit: Rriten temperaturat

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:23 - 17/08/18 |
mapo.al

Ditën e premte, datë 17 gusht moti do të jetë me diell përgjatë Ultësirës Perëndimore dhe vranësira të pakta deri në mesatare në zonat malore.


Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi  8m/sek në bregdet.


Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur.


Temperaturat do të jenë me rritje.


Temperaturat min dhe max 
Zonat malore         15/28C
Zonat e ulëta           18/34°C
Zonat bregdetare    21/33°C


Etiketa: ,

Pas