Kryesore, Sociale

Parashikimi i motit: Rriten temperaturat

Ditën e premte, datë 17 gusht moti do të jetë me diell përgjatë Ultësirës Perëndimore dhe vranësira të pakta deri në mesatare në zonat malore.


Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi  8m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max 
Zonat malore         15/28C
Zonat e ulëta           18/34°C
Zonat bregdetare    21/33°C

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas