Kryesore, Sociale

Parashikimi i motit: Rriten sërish temperaturat

E enjte, 20 shtator: vendi ynë do të ndikohet nga masa ajri të nxehta të cilat do të sjellin rritje të mëtejshme të temperaturave.

Era do të jetë e lehtë me drejtim Perëndim (NW) me shpejtësi  8m/sek në bregdet.Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max 
Zonat malore         13/31°C
Zonat e ulëta           15/33°C
Zonat bregdetare   18/33°C

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas