Kryesore, Sociale

Parashikimi i motit: Priten reshje të pakëta

E martë, 4 shtator: Moti do të mbetet me kthjellime dhe vranësira mesatare ku nuk përjashtohet mundësia e reshjeve të pakta të shiut.


Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi  7 -10 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det të hapur.

Temperaturat do të mbeten konstante.

Temperaturat min dhe max 
Zonat malore         14/28°C
Zonat e ulëta           16/30°C
Zonat bregdetare   19/30°C

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas