Kryesore

Parashikimi i motit: Priten reshje shiu në të gjithë vendin               Publikuar në : 08:06 - 08/09/18 |
enton palushi

E shtunë, 8 shtator: Vendi ynë do të përfshihet nga reshje shiu në orët e para të mëngjesit, kryesisht në Ultësirën Perëndimore.


Në mesditë reshjet do të shtrihen thuajse në të gjithë vendin.

Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8-15 m/sek në bregdetin Jon.

Valëzimi do të jetë i forcës 3-4 me lartësi vale 1,0 deri në 1,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rënie.

Temperaturat min dhe max 
Zonat malore         11/25°C
Zonat e ulëta           15/28°C
Zonat bregdetare   17/28°C

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas