Aktualitet, Kryesore

Parashikimi i motit për sot, e mërkurë 29 gusht 2018

Sot moti do të vijojë me diell përgjatë bregdetit dhe vranësira kalimtare në zonat malore.


Era do të jetë me drejtim Veriprëndim (NW) me shpejtësi 8-10 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 3, me lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore         15/32°C
Zonat e  ulëta           2/34°C
Zonat  bregdetare    19/34°C

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas