Aktualitet, Kryesore

Parashikimi i motit për sot, e mërkurë 22 gusht 2018… vazhdon koha me diell, temperaturat deri në 34°C

E Mërkurë, 22 gusht: moti  do të jetë me diell  përgjatë Ultësirës perëndimore dhe vranësira të pakta deri mesatare  në zonat malore.


Era do të jetë e lehtë me drejtim Verilindje (NE)  me shpejtësi  7 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të  jetë i forcës  2 lartësi  vale 0,5 deri në 1,0 metër  në det  të hapur.

Temperaturat do të mbeten kostante.

Temperaturat min dhe max
Zonat  malore         15/33°C
Zonat e  ulëta           18/37°C
Zonat  bregdetare    22/34°C

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas