Kryesore, Sociale

Parashikimi i motit: Nis shtimi i vranësirave

E premte, 19 tetor: moti do të vijojë  me kthjellime dhe shtim gradual të vranësirava përgjatë Ultësirës Perëndimore.


Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim me shpejtësi 7 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat mbeten pa ndryshime të ndjeshme.

Temperaturat min dhe max 
Zonat malore         9/24°C
Zonat e ulëta          11/29°C
Zonat bregdetare   16/28°C
Meteorologe: Rezarta Xhakollari

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas