Kryesore, Sociale

Parashikimi i motit: Nis rënia e temperaturave

E premte, 14 shtator. Moti do të jetë me kthjellime dhe shtim të vranësirave mesatare në zonën e Ultësirës Perëndimore.


Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës  2 me lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rënie.

Temperaturat minimale dhe maksimale: 
Zonat malore         10/27°C
Zonat e ulëta           11/31°C
Zonat bregdetare   17/30°C

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas