Kryesore

Parashikimi i motit: Java nis me mot të kthjellët


               Publikuar në : 08:34 - 15/10/18 |
mapo.al

Fillimi i javës, 15 tetor: moti do të vijojë i qëndrueshëm me kthjellime dhe vranësira deri mesatare.


Era do të jetë e lehtë me drejtim Jugperëndim me shpejtësi 8 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat mbeten pa ndryshime të ndjeshme.

Temperaturat min dhe max
Zonat malore         7/21°C
Zonat e ulëta          10/28°C
Zonat bregdetare   16/28°C


Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas