Kryesore

Parashikimi i motit: Ja si pritet të nisë java
               Publikuar në : 08:07 - 10/09/18 |
mapo.al

Më 10 shtator moti do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore.


Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi  8-15 m/sek me intensitet më të lartë në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 3-4 me lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det të hapur.

Temperaturat do të mbeten konstante.

Temperaturat minimale dhe maksimale
Zonat malore         14/29°C
Zonat e ulëta           15/33°C
Zonat bregdetare   18/31°C


Etiketa: ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas