Kryesore, Sociale

Parashikimi i motit: Ja si nis java…

Fillimi i javës, 12 nëntor: moti do të vijojë me diell dhe prani të mjegullës në orët e para të ditës përgjatë luginave.

Era do të jetë me drejtim veriperëndim me shpejtësi  6 m/sek në bregdet.Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të mbeten konstante.

Temperaturat min dhe max:
Zonat malore          4/17°C
Zonat e ulëta          4/22°C
Zonat bregdetare   12/22°C

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas