Kryesore

Parashikimi i motit: Ja në cilat zona priten reshje shiu


               Publikuar në : 08:19 - 07/09/18 |
mapo.al

E premte, 7 shtator- Moti do të vijojë me alternime kthjellimesh dhe vranësira deri të dendura në zonat malore ku do të pasohen nga reshje shiu në mesditë.


Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet Jon.

Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max
Zonat malore         14/28°C
Zonat e ulëta           15/32°C
Zonat bregdetare   19/30°C


Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas