Kryesore

Parashikimi i motit: Ja çfarë na pret të mërkurën
               Publikuar në : 08:05 - 05/09/18 |
mapo.al

Dita e mërkurë, 5 shtator- Moti do të vijojë me alternime kthjellimesh dhe vranësira mesatare ku sërish nuk përjashtohet mundësia e reshjeve të pakta të shiut në mesditë.


Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 7 -15 m/sek në bregdetin Jon. Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5 deri në 1,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë pa ndryshime të ndjeshme.

Temperaturat min dhe max
Zonat malore         14/28°C
Zonat e ulëta           16/30°C
Zonat bregdetare   19/30°C


Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas